Przejdź do treściRegulamin szkoleń, wycieczek i kursów Tatry-Przewodnik


1. Regulamin dotyczy wszystkich aktywności prowadzonych przez Przewodnik-Tatry.

2. Organizatorem szkoleń, wycieczek, wypraw i kursów jest Przewodnik-Tatry z siedzibą w Poroninie.

3. Oferowane  szkolenie, kurs jest pojedynczą usługą. Nie jesteśmy organizatorem turystyki — nie zapewniamy transportu, noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia itp.

3. W momencie rezerwacji należy wpłacić 100 % ceny imprezy. Dane do przelewu wysyłane są w wiadomości w mailu potwierdzającym rezerwację.

4. Z rezerwacji można zrezygnować bezkosztowo do 14 dni przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli rezygnacja nastąpi nie później niż 5 dni przed datą rozpoczęcia zajęć, to zwracamy 50% całej kwoty. Po tym terminie nie mamy obowiązku zwrotu kosztów.
W czasie krótszym niż 5 dni przed datą rozpoczecia szkolenia, jeżeli z jakiegoś powodu uczetnik nie da rady być na szkoleniu, kursie, wycieczce, będzie mógł wykorzystać swoją wpłatę na inną podobną imprezę w innym terminie.

5. W razie wcześniejszego wyjazdu z imprezy żadna część kosztów nie podlega zwrotowi. W szczególnych przypadkach będzie możliwe dokończenie zajęć w innym terminie, po uzgodnieniu z organizatorami, o ile w innych terminach będą wolne miejsca.

6. Zapisy na szkolenie, wycieczkę, kurs odbywają się poprzez formularz elektroniczny na stronie www lub telefonicznie.

7. Uczestnikiem wycieczki są osoby dorosłe. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wycieczce pod opieka prawnego opiekuna bądź posiadając pisemną zgodę rodziców.

8. Szkolenie, wycieczka, kurs odbywa się w towarzystwie i pod opieką licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego posiadającego stosowne uprawnienia.

9. Tylko przewodnik podejmuje decyzję o kontynuowaniu lub przerwaniu wycieczki, szkolenia lub kursu. Taka impreza może zostać odwołana ze względu na złe warunki atmosferyczne lub gdy nie zbierze się minimalna liczba uczestników.

10. Na spóźnialskich czekamy nie dłużej niż 15 minut.

11. Osoba uczestnicząca w szkoleniu, wycieczce, kursie powinna być odpowiednio przygotowana (ubranie wierzchnie, obuwie, plecak oraz prowiant).

12. Akceptując niniejszy regulamin, uczestnik oświadcza, że nie posiada żadnych chorób uniemożliwiających udział w imprezie, szczególnie chorób serca i układu krążenia.

13. Dane osobowe:
Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w powyższej deklaracji członkowskiej jest Przewodnik-Tatry, ul. Tatrzańska 9, 34-520 Poronin 34-520 Poronin, NIP 736-153-09-12, REGON 122846685. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a. RODO).

14. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane będą przetwarzane aż do cofnięcia zgody. Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych powinny być kierowane na adres e-mail: kontakt@tatry-przewodnik.com.pl Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem przyjęcia na imprezę. Zrobienie rezerwacji danej imprezy jest równoczesne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wszelkich informacji, materiałów szkoleniowych i marketingowych od Przewodnik-Tatry. W każdej chwili możesz cofnąć tę zgodę wysyłając maila na adres: kontakt@tatry-przewodnik.com.pl

10. Góry, w szczególności zimą bywają niebezpieczne. Można ulec wypadkowi a nawet zginąć, także gdy są zachowane wszelkie procedury. Biorąc udział w szkoleniach, wycieczkach i kursach organizowanych przez Przewodnik-Tatry przyjmujesz tą informację i z pełną odpowiedzialnością akceptujesz to ryzyko.Aby zarezerwować termin na szkolenie:

  • wypełnij formularz z interesującą Cię datą imprezy,    
  • przelej opłatę rezerwacyjną na wskazane konto.

Twoja rezerwacja na szkolenie jest ważna po potwierdzeniu wpłaty od Ciebie na wskazane konto w ciągu 48 h od otrzymania od nas wiadomości. W innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Opłaty i faktury

W tytule przelewu zaliczki wpisz imię i nazwisko oraz datę kursu.
Faktury wystawiamy na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres: kontakt@tatry-przewodnik.com.pl

Zwroty i anulowanie rezerwacji

Z rezerwacji można zrezygnować bezkosztowo do 14 dni przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli rezygnacja nastąpi nie później niż 5 dni przed datą rozpoczęcia zajęć, to zwracamy 50% całej kwoty. Po tym terminie nie mamy obowiązku zwrotu kosztów.
W czasie krótszym niż 5 dni przed datą rozpoczecia szkolenia, jeżeli z jakiegoś powodu uczetnik nie da rady być na szkoleniu, kursie, wycieczce, będzie mógł wykorzystać swoją wpłatę na inną podobną imprezę w innym terminie.
Prosimy o przemyślane zapisy!

Do zobaczenia na kursie!
606484914
kontakt@tatry-wycieczki.com.pl
logo tatry wycieczki
Wróć do spisu treści